איתור נכס לפי שם הבעלים

תוכן עניינים

כיום ישנם מקרים רבים שבהם אנשים פונים לעזרה של חוקר פרטי בנוגע לחקירות כלכליות. אנו יכולים להיתקל בהרבה מאוד מקרים בהן הצורך של אותן חקירות כלכליות יכול לעלות כמו למשל אדם שנמצא בפשיטת רגל וכעת הוא טוען כי הוא אינו יכול לשלם לנושים שלו. בפועל אותו אדם הבריח את הנכסים שלו והוא עדיין נהנה מכמויות כסף גדולות מחשבונות בנק אחרים מנכסים אחרים אותם הבריח לבעלות של אנשים אחרים. הברחת נכסים היא פרקטיקה מוכרת בין כותלי בית המשפט ועל מנת להכריח את בעל ההון לשלם בצו בית משפט יש להוכיח כי נכס אכן הוברח בצורה בלתי חוקית. מקרה נוסף בו יש צורך בחקירה כלכלית בעת גירושים כאשר הבעל אינו משלם מזונות כנדרש בטענה כי הוא ירד מנכסיו, אך שוב בפועל התבצעה הברחה של הנכסים וריקון של חשבון הבנק בכדי לא לשלם לאישה ולילדים את המגיע להם.

כיצד נבצע איתור נכס לפי שם הבעלים?

אז במקרה של חקירה כלכלית דבר ראשון נרצה להתחקות על הצעדים שבוצעו בנכסים מניבי ההון של האובייקט כאשר קודם כל יש לבצע איתור נכס לפי שם הבעלים. דבר נוסף שנרצה לעשות במקביל לאיתור הנכס או נכסים בארץ הוא גם איתור נכסים בחו״ל במידה וקיימים כאשר נרצה גם להתחקות אחרי צעדים בחשבון הבנק של האובייקט בכדי לראות תנועת כספים חשודה בין חשבונות, דבר שהוא די נפוץ במקרים בו נדרשת חקירה כלכלית.

לשם ביצוע בדיקת איתור נכס לפי שם הבעלים או אם נרצה לבצע חקירה של פעולות בחשבונות בנק בארץ או בחו״ל עלינו לשכור את שירותיו של משרד חקירות פרטי או חוקר פרטי.

איך מוודאים שלמשרד חקירות יש יכולת לבצע איתור נכסים?

לפני שנשכור את שירותיו של משרד חקירות פרטי לביצוע חקירה כלכלית שכזו עלינו לוודא כי למשרד אותו אנו רוצים לשכור לביצוע החקירה יש את הנסיון הדרוש.

ישנם משרדים שהיכולות שלהם לביצוע חקירה כלכלית היא מוגבלת, בין אם לאור האמצעים ובין אם לאור כוח האדם שיש במשרד ומשרדים כאלו מתאימים יותר לחקירות כלכליות קטנות. מאידך ישנם משרדי חקירות פרטיים גדולים יותר עם משאבים גדולים יותר וכוח אדם רב שמסוגלים להתעסק עם חקירות כלכליות בסדרי גודל גדולים ונרחבים יותר.

מעבר לכך עלינו לוודא כי למשרד יש את הנסיון הדרוש בביצוע חקירות כלכליות שכאלו, שכן במרבית המקרים הברחת הנכסים נעשית בצורה מאוד חשאית מתחת לפני הרדאר ועל כן יש להשתמש בתחבולות בכדי לאתר את אותם נכסים וחשבונות בנק שלעיתים יהיו נסתרים. מעבר לחוקר מנוסה תצטרכו לוודא כי לחוקר אותו אתם רוצים לבחור לביצוע המשימה יש גם קשרים בכל מיני מוסדות כלכליים כאלה ואחרים שכן לעיתים יש לפעול בתחום האפור של החוק.

כיצד נבצע איתור נכס לפי שם הבעלים?

מה המחיר של איתור נכס לפי שם בעלים?

המחיר של איתור נכס לפי שם בעלים עלול להשתנות ממקרה אחד לאחר ותלוי מאוד בגוף החקירה כולה. ככלל המחיר של חקירה כלכלית יתחיל מסדרי גודל של טווח מחירים שנע בין 5000 ש״ח ויכול להגיע עד 7500 ש״ח במקרים של חקירה פשוטה יחסית. במידה ומדובר בחקירה שהיא גדולה, חקירה שהיא חוצת מדינות ויבשות או חקירות מורכבות יותר המחירים עלולים להתחיל מסדר גודל של עשרת אלפים ש״ח ויכולים להגיע גם עד מחירים של חמישים אלף ש״ח. חשוב מאוד לקבוע פגישה מסודרת עם משרד החקירות בו נסביר בצורה מפורטת על המקרה ולאחר מכן נקבל הצעת מחיר סדורה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא

רשימת חוקרים פרטיים מורשים

חוקר פרטי הוא מקצוע מורכב. מי שמשכיר את שירותיו של חוקר פרטי רוצה להיות בטוח שהוא בוחר בחוקר פרטי מקצועי,

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה

מהו ריגול תעשייתי ובאילו מקרים הוא נחוץ

ריגול תעשייתי

ישנם מקרים רבים בהם חברות עסקיות מנסות למצוא מידע על חברות מתחרות, ולמעשה מנסות לאסוף מודיעין עסקי. הריגול התעשייתי הוא

מלאו פרטים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מאמרים אחרונים שלנו

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא רק בתחום האישות שבינו לבינה,

רשימת חוקרים פרטיים מורשים

חוקר פרטי הוא מקצוע מורכב. מי שמשכיר את שירותיו של חוקר פרטי רוצה להיות בטוח שהוא בוחר בחוקר פרטי מקצועי, מנוסה ומיומן ושיבצע את עבודתו

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה קיים. בעשורים האחרונים חלה התפתחות

מהו ריגול תעשייתי ובאילו מקרים הוא נחוץ

ריגול תעשייתי

ישנם מקרים רבים בהם חברות עסקיות מנסות למצוא מידע על חברות מתחרות, ולמעשה מנסות לאסוף מודיעין עסקי. הריגול התעשייתי הוא למעשה החלק הלא לגיטימי של