מהו תפקידו של חוקר סייבר

 

החלל האינטרנטי הצליח לחבר בין כמעט כל בני האדם על כדור הארץ. בכל מקום בו ישנו מחשב וחיבור לאינטרנט, גבולות פיסיים או מדיניים הופכים לחסרי חשיבות. קשרים אישיים ועסקיים יכולים להירקם בין אנשים רבים שללא האינטרנט לא היו מודעים בכלל לקיום אחד של השני. מעבר לכך, הנוחות והנגישות של האינטרנט גרמה לנו להעביר חלק גדול מחיינו האמתיים לעולם הדיגיטלי. החל מהתמונות האישיות ביותר שלנו ועד לחשבונות הבנק. כמעט כל פעולה שנרצה נוכל לבצע בעזרת הטלפון החכם שלנו בעולם הממוחשב ויהיו לה השפעות קריטיות על העולם הפיסי.

הדיגיטליזציה של העולם והנוחות של דיווח ויצירת מאגרי מידע על הרשת הביאו אותנו למצב בו ניתן להשיג כמעט כל פיסת מידע על רוב האנשים והארגונים דרך האינטרנט. השימוש הרב ברשת האינטרנט מביא אותנו למצב בו כמעט ובלתי אפשרי לאדם פרטי או ארגון להעלים מידע לחלוטין ומקשה מאוד על הסתרתו. סוכנות המודיעין של אבירם נץ מעסיקה מומחי סייבר היודעים כיצד להגיע לכל פיסות המידע הללו.

כיצד לבחור חוקר סייבר

כאשר אנו ניגשים לבחירת חוקר הסייבר שלנו מומלץ מאוד לבחור בחברה המספקת שירותי מודיעין ברשת האינטרנט ומחוצה לה. המרחבים הגדולים של האינטרנט נותנים יתרון בהשגת מידע דווקא לאלו המסוגלים לשלב בין מידע המגיע מן העולם הפיסי עם מידע הנאסף דרך רשת האינטרנט. מומלץ מאוד לבחור בסוכנות מודיעין בעלת ניסיון רב אשר תוכל לספק לכם מידע מהימן בזמן אמת ובצורה דיסקרטית. כמובן שוותק של סוכנות לצד מגוון של לקוחות יהוו חותמת איכות על המידע שהסוכנות מסוגלת לספק ועל איכות השירותים שלהם. סוכנויות מודיעין רבות כמו אבירם נץ לא יספקו פירוט של לקוחותיהם אך הוותק הרב שלהן יאשר כי בעברן ובהווה עבודות רבות.

 

חוקר סייבר

 

אילו סוגים של מידע יוכל להשיג חוקר סייבר

הודות לעובדה שכמעט כל המידע כיום נמצא על רשת האינטרנט או על מחשבים המחוברים אליה, חוקר סייבר מקצועי ומנוסה יוכל להשיג כמעט כל פיסת מידע בכל נושא. כאשר ניגשים לחוקר סייבר, בדומה לחוקר פרטי מהסוג הישן, מציינים בפניו את טיב המידע אותו ברצונך שהוא ישיג. ישנן כמה קטגוריות אשר שכיחות יותר בימים אלו.

מידע כלכלי

מידע מסוג זה יכול להיאסף על אנשים פרטיים וארגונים בין לאומיים כאחד. הודות לרישומים הרבים הנמצאים באינטרנט ניתן לקבל פירוט של נכסים הנמצאים בבעלות האדם או הארגון לצד ההתחייבויות להן הוא כפוף. באופן יותר מפורט ניתן לקבל מידע על תיקי הוצאות לפועל, נכסי נדל"ן, ביטוחים, מקורות הכנסה וכן הלאה.

מידע על רקע ועבר

מידע מסוג זה יכול גם הוא להיות רלוונטי כלפי ארגונים עסקיים ואנשים פרטיים. מידע על הרקע וסריקה של המצב של ארגונים כיום יכול לסייע מאוד בקבלת החלטות עסקיות ויצייר תמונה אמינה ומציאותית של הארגון איתו ברצונך להיות בקשר. מידע על רקע של אדם פרטי יכול להיות שימושי לפני קבלת אדם לעבודה או בעת כניסה של כל אדם לחייך או לחיי האנשים החשובים לך ויספק גם הוא תמונה מציאותית של אותו האדם.

מידע על תצורת מחשוב

מידע זה הינו רלוונטי ביותר לארגונים והוא יוכל לצייר תמונה של אילו הגנות ושיטות מחשוב משתמש הארגון. מעבר לכך, חקירת תצורת המחשב של עצמך תוכל לספק לך מידע על לקויות באבטחת האינטרנט שלך לצד איתור ומעקב אחר פריצות עבר.

מדוע להיעזר בסוכנות המודיעין של אבירם נץ

חקירות בעידן הדיגיטלי זהו אינו עניין לחובבנים. אנו ממליצים לכם לפנות לחוקר סייבר מקצועי בגלל הניסיון, המומחיות והאמינות. אנו מאמינים כי ישנה תמיד דרך חוקית להשיג את המידע שהלקוחות שלנו מבקשים ולמען מטרה זו תוכלו למצוא תחת קורת גגנו את מיטב המומחים בחקירות סייבר ואחרות. אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון ולקבל את המידע לו תזדקקו.