חקירות פרטיות בחו"ל

 באלו מקרים נחקור בחו"ל ומהן המשמעויות של חקירה מחוץ לגבולות הארץ?

חקירה המתבצעת מחוץ לגבולות ישראל – משמעותה כפולה: או שהיא מתבצעת באמצעות מחשב שנמצא בארץ כלפי מחשב הנמצא בחו"ל, או שחוקר מטעם חברת החקירות נשלח פיזית, הלכה למעשה, למדינת היעד, לחקור את הנפשות הפועלות בה. במקרה כזה יהיה זה חוקר אשר בקיא בשפת מדינת היעד, יודע להבחין בין ניבי שיחה ונושאי שיחה המאפיינים את שפת הרחוב אל מול האליטות, ולהתנסח כנדרש על מנת להוציא את המידע הרלוונטי מבני שיחו. במילים אחרות, המשמעות של שליחת חוקר לחו"ל היא היטמעותו באוכלוסייה אותה הוא מבקש לחקור מבלי שזו אפילו תחשוד שמדובר בחוקר.

פעולה על פי רגולציות החקירה החוקיות במדינת היעד

כמובן שכתחום השייך לדיסציפלינת המשפטים, מחויב החוקר הפרטי לפעול על פי הנורמות המשפטיות הנוגעות לחקירה הפרטית במדינת היעד. תסריט חקירה אחר יסבך את חברת החקירות, ועלול לסבך את הלקוח שהזמין את החקירה.

הוצאת מידע בדרך מהירה ולא מחשידה

המידע שייצא – יובא ביעילות ובמהירות לנחקר. הדרך בה צריכה לפעול יחידת חקירות פרטיות בחו"ל היא דיסקרטית, מהירה וכזו שגם הלקוח לא חש שיש בה סחבת, וגם מושאי החקירה לא מרגישים נחקרים. משרד חקירות הפועל בסחבת ומוציא את תוצריו בתוך פרקי זמן ארוכים הוא משרד חקירות לא מיומן אשר אינו מעסיק חוקרים הבקיאים מספיק בהלכות הרוח השוררות במדינת היעד. במילים אחרות, הסוואת חקירה גרועה היא שדרדרה את החקירה להיות אטית, ולכזה מצב לא הייתם רוצים להגיע.

 

banner2.jpg

 

בדיקת מקום הימצאותו של אדם בחו"ל

פעמים רבות, אנשים שנפגעו על ידי אנשים אחרים שנמלטו לחו"ל פונים ליחידת חקירות פרטיות בחו"ל גם אם הוגשה תלונה במשטרה, והיאחב"ל מתחיל בעצמו לעבוד על החקירה. כשאנו מזהים את הדמות החשודה במדינת היעד אנו מעדכנים את רשויות החוק בישראל אם מדובר באדם שביצע עבירה פלילית ויש אחריו מצוד משטרתי בינלאומי. בכך, אנו מסייעים למשטרה לתפוס את האזרח שחמק ובכך מסייעים גם ללקוח בזירוז חוקי של הטיפול במקרה אליו הוא נקלע.

מניעת פריצת מחשבים ללקוחות בישראל

לקוחות בישראל יכולים וצריכים לדווח למשרד חקירות פרטיות בחו"ל אם עולה להם חשד שהאקר או ספאמר של מדינה אחרת ביצע את העבירה. במשרד החקירות יעלו על ה– IP שלו גם אם היא מוצפנת ויאתרו את עובר העבירה. יצוין כי פניות לבקשת עזרה שביקשו לקוחות פרטיים מצד חברת חקירות פרטית הביאו לחשיפת תא פורצי מחשבים גדול אשר תכנן "פיגוע" מחשבים כלל לאומי כנגד קבוצה רחבה של אזרחים ישראליים.

page1img

 

חובות, הוצאה לפועל ועיקולים

נושים אשר על אף מאמציהם להביא לתשלום חובם על ידי פניות חוזרות ונשנות לרשויות נותרו ללא פרוטה כי החייב התחמק להם לחו"ל ייעזרו פעמים רבות בחברת חקירות פרטית. ההוצאה לפועל לא יכולה לעשות הרבה אם הנחקר הצליח לצאת מהארץ בזהות בדויה. חקירות פרטיות בחו"ל נעשות כלפי החייב. הנושה יכול למסור את המידע למשטרה ולרשויות ולהביא לנקיטת הליכים חוקיים נגדו.

חקירות פרטיות בחו"ל הן המומחיות של משרד אבירם נץ

משרדו של אבירם נץ הנו משרד לביצוע חקירות בחו"ל אשר פועל על פי הנחיות משרד המשפטים, ועל פי ההנחיות של משרדי המשפטים (או משרדים אחרים הממונים על שירותי חקירות פרטיות) במדינות מעבר לים. המשרד פועל בדרכים חוקיות להשגת הישגי חקירה ללקוחותיו השונים. לעתים, פניות של מזמיני עבודה מובילות גם לפענוח של פשעים או לכידת עבריינים שהואשמו בעבר ברמה הפלילית.

פנו למשרד אבירם נץ לכל המידע על חקירות פרטיות בחו"ל. הקליקו כאן למידע!