ההבדלים בין חקירות בחו"ל לחקירות בארץ

עולם החקירות הפרטיות והעסקיות הינו עולם ישן המתחדש בכל יום. שיטות חקירה חדשות לצד טכנולוגיות והדיגיטליזציה של העולם מובילים למצב בו מומחים יכולים להשיג כמעט כל פיסת מידע. יש לזכור כי על המידע אותו נקבל מסוכנות המודיעין להיות חוקי בכדי שנוכל לעשות בו שימוש אמיתי ולא לחשוף את עצמינו בפני אישומים פליליים כאשר נבצע חקירות בחו"ל ובארץ.

לעיתים קרובות נרצה להשיג מידע על ארגונים או אנשים אשר מקיימים יחסים בינלאומיים והם אינם נמצאים באותה המדינה כמו הלקוח. מכיוון והחוקים להשגת מידע משתנים בין מדינה למדינה יש להיזהר מאוד שלא לעבור על חוקים של מדינה או שהמידע יוכיח את עצמו כחסר תועלת. סוכנויות מודיעין גדולות כגון אבירם נץ מסוגלות לספק דרכים מגוונות להשגת מידע חוקי מכל קצוות תבל.

 

במה יש להתחשב כאשר בוחרים סוכנות מודיעין לחקירות בחו"ל

הדבר הראשון שיש לדרוש מסוכנות המודיעין בכדי שתוכל לבצע חקירות בחו"ל בצורה נאמנה הוא זרועות ושלוחות במקומות רבים בעולם. בעזרת אותן זרועות תוכל החברה להשיג את המידע בקלות והמרחק הפיסי לא יפגע בזמנים או בתוצאות. מעבר לכך, מומלץ ביותר, בעיקר בחקירות בין לאומיות, להיעזר בסוכנות מודיעין אשר מספקת גם חקירות סייבר. המרחב האינטרנטי הוא משותף לכל העולם ובמקרים רבים ניתן למצוא מידע חיוני על חברות הנמצאות במרחק פיסי גדול מבלי להתעסק בלוגיסטיקה הנדרשת מהשגת מידע מארגון מרוחק.

 

חוקים מקומיים ובין לאומיים

עקב הגלובליזציה והדיגיטליזציה של העולם נוצרו חוקים רבים הבאים להגן על המידע של ארגונים גדולים ואנשים פרטיים כאחד. אותן הגבלות על דרכי השגת המידע משתנות בקנה מידה עולמי ומקומי לעיתים תכופות והכרתם היא קריטית. סוכנויות מודיעין גדולות המציעות שירותים בכל העולם צריכות להכיר את כל החוקים של המדינות בהן נמצא המידע בכדי שהמידע יהיה שמיש באמצעיים חוקיים כמו בתי משפט ולא ישים את הלקוח בסכנה. בנוסף לכך, ישנם חוקים והגבלות לשימוש והעברה של המידע המושג. החוק משאיר מקום למומחים להשיג את המידע הנחוץ ללקוח ולכן חשוב מאוד להכיר אותו.

חקירות סייבר

חקירות סייבר, או חקירות ממוחשבות, הן דרך מצוינת לבצע חקירות על ארגונים או אנשים פרטיים הנמצאים מחוץ למדינה. כמובן שהחוקים של כל מדינה כוללים גם את המידע הנמצא על גבי רשת האינטרנט ויש להתעדכן ולוודא כי לא עוברים עליהם בשום מצב.

 

חקירות בחו"ל

הגבלים פיזיים

ההבדל העיקרי בין חקירה הנעשית בארץ לחקירות בחו"ל הוא המרחק הפיסי בין סוכנות המודיעין ליעד. המרחק הפיזי הזה מקשה מאוד על איתור ומעקב אחר היעד. כאשר המרחק הפיסי הוא גדול, על חברת המודיעין להשתמש במשאבים רבים יותר בכדי לבצע מעקב ולהעביר את המידע ללקוח בזמן אמת. מעבר לכך, על החוקר לקבל את האישורים וההיתרים המחייבים כל פעולה מחוץ לגבולות המדינה ובתוך מדינה זרה.

 

בנקאות עולמית

זה הוא היבט נוסף המבדל בין חקירות הנעשות בתוך הארץ לחקירות כלל עולמיות. ארגונים ואנשים פרטיים המבצעים עסקים בצורה גלובלית לעיתים קרובות ישתמשו במספר חשבונות בנק המפוזרים על גבי הגלובוס. עובדה זו יכולה להקשות מאוד על מעקב אחרי כספים והבנה מציאותית ואמיתית על מצב הארגון או האדם.

 

מדוע להיעזר בסוכנות המודיעין אבירם נץ

בגלל שבאבירם נץ אנחנו לוקחים אחריות מלאה על המידע שאנחנו מספקים ועל הדרך בה השגנו אותו בחקירות ביתיות ובחקירות בחו"ל. הודות לסניפים וקשרים בכל רחבי הגלובוס לצד מומחי סייבר אנחנו מסוגלים לספק ללקוחות שלנו מידע על ארגונים ואנשים פרטיים הנמצאים בארץ ובחו"ל ברמה הגבוהה ביותר. זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר ולראות איך נוכל להשיג לך את כל האמת ורק את האמת, בלי קשר להיכן היא נמצאת.